| Lynna a întrebat:

Spunati-mi si mie niste melodii emotionante De exemplu mie imi plac Evanescence- Bring me to lije sau Westlife- you raise me up. Pe voi care va emotioneaza?

7 răspunsuri:
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Incearca: The Cab - Angel with a shootgun
The Cab - Lovesick fool
Hot Cheele Rae - Bleed
Inna - Oare
Keen'v - Tu me manques
Keen'v - Explique-moi
Three Days Grace - I hate everything about you
Three Days Grace - Let it die
Three Days Grace - World so cold
Justin Bieber - Nothing like us
Shontelle - Impossible
Mai sunt, dar eu zic ca ti-am dat destule. daca mai ai nevoie, sti la cine sa apeleziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca alligator-close to you si Scorpions wind of change.

| Carmen100 a răspuns:

Nicki Minaj - Freedom. Asta ascult cand sunt suparata. Si ma simt mai binewinking

| Alexandra101112 a răspuns:

Richard Clayderman-Matrimonio de amor;
Asu si Bobby Ma iubeste...

| Athenna a răspuns:

Юрий Шатунов – Мой Зайчик, Lindsey Stirling – Elements Dubstep Violin, Antonia- Marabou, Guess Who – Decit sa minti, BUG Mafia – La Fel De Prost Ca Tine (feat. Bogdan Dima), Fallen si multe alte compozitii, pian si vioarawinking

| Jipa_Loredana_1998 a răspuns:

Ai putea asculta "Fosyla-Prima dragoste "!