| KellyK13M a întrebat:

spuneti-mi si mie niste filme de dragoste sau cu adolescenti

Răspuns Câştigător
| d00ris a răspuns:

High school musical 1, 2, 3, the cheetah girls 1, 2, lemonade mouth,star struck, bring it on 1, 2, 3, the sisterhood of a traveling pants 1, 2, picture this,...

7 răspunsuri:
| JadeT a răspuns:

Http://www.pink-mania.info/filme-cu-adolescenti/ intra tu aici ca sa stau sa ti le anumar pe toate.vizionare placuta! fundita?

| eduardinoedy a răspuns:

The notebook

| victor333 a răspuns:

A walk to remember, The Noteboook, The bridges of Madison County

| stefancelmare7 a răspuns:

Telenovela nini si serialul jake and blake sunt minunate

| Vev_6064 a răspuns:

Twilight,High School Musical,Dorinte de adolescent, The Vampire Diaries, Tabara de rock...

| Vev_6064 a răspuns:

+Cu un pas inainte

| El_6841 a răspuns:

American Pie
Vezi ca sunt 7 filme