| AnMa a întrebat:

Stiti cumva cum se pun acele extrasuri pe filmele de pe youtube... adica big grin vreau sa pun un extras pe un film care daca dai pe el sa te duca la alt film de al meu big grin
Va rog ajutati-ma
Multumesc anticipat
100% Funda

Răspuns Câştigător
| Meil a răspuns:

Cred ca te referi la adnotari, asa se numesc.Intri in cont,apoi dai la videoplipurile tale, click pe edit la video-ul unde vrei sa adaugi aceste "extrasuri" dupa care sus ai mai multe optiuni, tu dai la Annotations.De aici cred ca te descurci, e destul de usor, in caz contrar uite aici :) : http://www.videotutorial.ro/? p=6048