| Micutainimioara a întrebat:

Buna TPU stiti cumva unde pot gasi poze rare de tot cu Miley Cyrus? Sa fie deparca ar fi ale ei?
Funda.

3 răspunsuri:
| SalutTpu a răspuns:

De la ea personal thinking
Sincer imi e mila de cei care se cred altcineva sad (bine recunosc ca acum cativa ani am facut si eu cont miley cyrus laughing credeam ca pot pacali oamenii etc dar eram mica )
Revenind la intrebare : rare de tot nu are decat ea. deci daca nu o urmaresti sa ii faci poze sau nu o cunosti...

| Samy_9877 a răspuns:

Lol numa kinderi obsedati de hannah montana! rolling on the floor

| marinela1998 a răspuns:

Dc? Vrei sa faci un facebook cu numele ei? daca pentru asta eu nu te ajuttongue