| Alexandra37859 a întrebat:

Stiti cumva unde va ateriza Martina alaturi de ceilalti pentru concertul Violetta LIVE? Va rog frumos, daca nu stiti nu comentati! Dau funda! Va rog din inima, cat mai repede posibil!
Multumesc!

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da. Pe aeroport.

| ThePuffy a răspuns (pentru AFR81):

Lol laughing)

| Alexandra37859 explică (pentru AFR81):

Care aeroport? Si la ce ora?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe aeroport ca doar nu o sa aterizeze in parcare la mall. si ce mai conteaza ora, ca oricum o sa fie luate de o masina direct din avion si scoasa pe poate din spate a aeroportului ca asa e cu toate "vedetele"

| AlexisZLS a răspuns:

Cred ca la Otopeni, ca orice vedeta

| ThePuffy a răspuns:

Nimeni nu stie straight face.

| JohnnySilverhand a răspuns:

Trebuie sa ai surse bine informate sa afli, e minune daca o sa faca publica locatia. Sunt prea mti fani.

| Alexandra37859 explică (pentru JohnnySilverhand):

Crezi ca are avion privat?

| JohnnySilverhand a răspuns:

De unde sa stim noi unde aterizeaza, Violetta are multi fani, iar daca s-ar afla ar fi un macel acolo, neputand sa treaca, fiind nevoie de fortele de ordin.