| ღmirunikaღ a întrebat:

Buna TPU stiti de unde pot inchiria sau cumpara un sariu sau(saree), (sare-uri,(costum india feminin dar magazinul sa fie in bucuresti si la un pret rezonabil ajutati-ma
dau funda

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sincer, nu sunt din Bucuresti, dar, stiu din experienta, ca un sari nu e genul de imbracaminte pe care s-o gasesti pe la centrele de inchirieri. In schimb, poti incerca la teatre. Acolo au toate minunile imaginabile si, uneori, le mai si inchiriaza. Bafta!