| cFlorin a întrebat:

Sunt din Vaslui si vreau sa fac cursuri de chitara cu un profesor... singura problema e ca nu gasesc unul. Vreau daca se poate sa imi spuneti numele si numarul de telefon al unui profesor bun ( din Vaslui ). FUNDA

3 răspunsuri:
| Just4FunIE a răspuns:

Daca erai din Timisoara te ajutam eu cu cea mai mare placere.Asa nu stiu ce sa zic dar in caz ca nu gasesti poti sa dai un anunt online pe internet sau in vreun ziar.Mai poti de asemenea sa mergi la un curs pentru chitara.Aici la noi sunt multe locuri in care se face un curs de 3 ani dupa care esti specialist in domeniu cu o diploma frumoasa si in timpul acestor 3 ani pe langa aceste cursuri pentru a dobandi mai multa experienta si pentru a scapa de rusinea cantarii in public se organizeaza mici conecerte dar in orasul tau nu stiu.Mai poti sa le inveti din tutorialele online... ceva greu zic eu.sau poti sa gasesti pe cineva care sa iti explice in fata pc-ului. faci un videochat pe Skype de exemplu.Multa bafta si sper sa gasesti ceva.

| survivor12 a răspuns:

Incearca la Palatul Copiilor sigur dau lectii acolo acum nu stiu daca este pe gratis sau nu dar sigur nu platesti nimic.Intreaba proful tau de muzica sa vb cu cineva de acolo sigur se cunoaste cu cineva.Eu ma apuc cand incepe scoala sa ii spun profului sa vb cu cineva. SPER CA TE-AM AJUTAT.

| Mona_Ra_1987 a răspuns:

Buna Florin, si eu caut un profesorde chiatara in Vaslui. Daca ai gasit lasa-mi te rog si mie un mesaj cu datele de contact. Multumesc!