| RaLuCuTzA_6036 a întrebat:

Buna TPU sunt reprezentant Lady's doar de cateva zile multi prieteni mi-au facut comanda am stiut cum sa adaug produsele in cos dar nu stiu cum sa trimit comanda ma poate ajuta cineva? Si inca ceva plata cum se face si in cate zile vine comanda? PLEASE HELP MEE puppy dog eyes. Funda + vot Multumesc anticipat. kiss

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai cont la ei? Urmezi pașii, scrie joc în dreapta trimite comanda și dai clic până ajungi la expedierea ei.
Plata se face la primirea coletului și ajunge în 1-2 zile lucrătoare. Vei primi o însștiințare telefonică (sms).
Pa, pa.

| mytzzy_8364 a răspuns:

Heii buna eu sunt reprezentant si te pot ajuta sa te inscrii si sa comanzi produse uite id meu: mytzzy.mytzzu

| aura3fan a răspuns:

Te ajut eu sa lansezi comanda. Contacteaza-ma la mess: aur_fan
Siteul meu Lady's : http://www.inscriere-ladys.webgarden.ro