| SweetFruits a întrebat:

Tocmai mi-am reparat calculatorul si am descarcat un videoclip de pe net si nu-mi merge sa vad videoclipul! Nu este de vina site-ul pentru ca imi zice ca nu am instalat ceva, dar ce?!
Funda Promit!

4 răspunsuri:
| Tibyarad a răspuns:

Buna, ma numesc Szabo Tiberiu si ofer asistenta la calculatoare pe teritoriul Italiei, Telefon:
DigiMobil: 0039/3733437745
Wind: 0039/3338370866
E-mail: tiberiu_szabo@yahoo.it
Stima

| Ioniboni a răspuns:

Trage si tu de pe net vlc sau gom player.E posibil sa nu ai un player compatibil videoclipului.Gom player e si usor si vede aproape orice format.

| soul2soull a răspuns:

Viideoclipurile descarcate in calculator le vezi cu kmplayer fara nci o problema. celede pe site-uri gen youtube cer flash player al gasesti pe site la Adobe