| Rallu a întrebat:

Trebuie sa fac un ziar si n`am nicio idee pentru nume. Imi puteti da cateva exemple?batting eyelashes dau funda

Răspuns Câştigător
| Sofia08 a răspuns:

Tribuna copiilor; Univers scolar; TPU, Bishop Rock, Paparazz e.t.c. sper ca te-am ajutat putin xtongue

4 răspunsuri:
| Michelle13 a răspuns:

Zoom

| Gorillaz a răspuns:

Pai despre ce sa fie ziarul? sport? muzica, desen, arte, copii, tehnologie, politica? E un proiect pentru la scoala? daca da, poti sa alegi si nume simple, gen soarecele spion laughing copilul de azi, muzica de azi, s.a.m.d. tongue

| STEFYGAGA8 a răspuns:

La primul pune-i nume bob si al doilea bobec,sau bobita si buburuza, sau leo si fred, sau lina si rexi.

| tomamaria00 a răspuns:

SUPER poate fi un nume bunlaughing