| EvaTramell a întrebat:

Buna TPU. Vreau niste idei :d. Vreau ca maine dimineata eu si sora mea sa ii pregatim la mama noastra micul dejun doar ca nu stiu ce.straight face Eu m-am gandit la clatite americane pentru ca stiu ca ii plac ( am mai facut) dar nu stiu ce sa mai fac pe langa ele. Desigur ii pregatesc si o cafea.Ce i-as mai putea face? Dau fundita :*

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ceva usor, ceva care se mananca dimineata.
Niste oua ochi sau fierte, cu niste salam/parizer prajit (merge si in cuptorul cu microunde).
Niste legume sau fructe, un mar o/doua portocale curatate, si feliile separate, adica sa nu stea sa desfaca portocala, direct sa ia cate o felie.
Asta plus clatite si cafea sunt foarte bune dupa parerea meawinking
Oricum, foarte frumos gestul, bravo!

| Against a răspuns:

Un suc natural de portocale love struck

| izzy233 a răspuns:

Pai ai putea sa faci un sos de fructe sau sa cureti pur si simplu de coaja cateva fructe(care ii plac dansei) si da le asezi pe farfurie. sper ca te-am ajutat. poti sa adaugi un sos de artar sau suc de piersici