| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Ce sa pregatesc pentru micul dejun astazi? Vreau ceva mai rasfatat.

7 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna! Prajeste niste felii de paine, unge-le cu ulei de masline, apoi toaca niste rosii marunt, amesteca-le cu usturoi si cu mirodenii apoi pune-le pe felia de paine. Arata minunat si e foarte gustos...In plus, si special happy

| Gustos.ro a răspuns:

Salutare! Avem un articol pe Gustos.ro perfect pentru tine: http://www.gustos.ro/......milie.html
Mai multe idei savuroase găseşti şi în secţiunea dedicată micului dejun: http://dimineata.gustos.ro/ Poftă bună! :)

| jessyka_9063 a răspuns:

Incearca ceva mai romanesc,gen:Branza,paine, sunca,slanina,ceapa,sare, masline, salam uscat.si vezi si tu ce mai ai pe acolo prin frigider, ai putea sa il decorezi foarte frumos. sper ca te.am ajutat :*, bafta!

| RoxyGirl a răspuns:

Cereale cu lapte; ceai cu dulceata; ciocolata calda; cacao; clatite cu dulceata(ca la americani)Funda?
Apropo Pofta buna!

| 2Names a răspuns (pentru RoxyGirl):

Multumesc! Pofta buna si tie daca nu ai mancat, sau daca ai mncat Sa-ti fie de bine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Poti incerca:
1.Niste oua prajita cu branza sau cremvusti, pe langa niste paine cu gem si o cana de cafea(sau lapte cu cacao).
2.Scrob cu niste rosii, branza si sunca.
3.Lapte cu cereale.
4.Niste sandwichi-uri cu ingrediente :unt,sunca, salam ( daca iti place ), pate etc...
Sper sa iti fi fost de ajutor!