| notperfect a întrebat:

Buna TPU vreau niste nume pentru hi5 dar vreau ceva mai fain si pe cat se poate de original stiu ca spuneti ca daca mi-o spuneti voi nu mai e original dar totusi vreau ceva fain:XDau

4 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

Gasesti aici mai multe exemple www.zuum.ro/pagina.php?id=477

| adrian1988 a răspuns:

Cred ca cel mai original nume pentru hi5 ar fi numele tau.sau ma rog daca vrei sa fii printzsha neinteleasa sau zana tuturor asta e partea doua

| CookiesLuver a răspuns:

Idk ce zici de Do not look,
Miss Vampire,
Miss Android girl,
xXxXSunnySmilexXxX,
I_m_ready_to_rock,
Ra*s profile,
Skully Bunny,
Dark Countess,
Cupid*s Wings,
Danny The Dancing Devil,
-Tear Drop-.

| RedSmoke a răspuns:

Pai daca il spunem aici o sa-l ia toata lumea si n-o sa mai fie original, lol. Kiddin'. Gaseste un nume amuzant sau ceva gen: [numele tau/porecla ta] are cont pe hi5