| SindyR a întrebat:

Vreau sa imi deschid un forum in care sa-i invat pe membri cum sa faca bani din internet. Toate ca toate, nu am idee de nume pentru domeniu. Va rog sa imi dati voi niste idei.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.inselatorii-pe-internet-ro sau www.promisiuni-pentru-fraieri.ro. Cred ca sunt perfecte.

| Lămâie00 a răspuns:

Altu/a care fraiereste lumea cu tampenii de'astea?

| lizucalisuca a răspuns:

Ai putea incerca banipenet.ro, banionline.ro - oricum ceva scurt care sa poata fi retinut usor

| NightSasuke a răspuns:

Bani pentru Contemporani big grin Facut in graba... sper sa-l iei in considerare happy
Mult succes cu forumul!

| DNMPKSGNPM a răspuns:

Lasand la o parte glumele(care totusi pot fi adevarate...), cred ca http://www.aurul-internetului.ro/ ar merge bine.