| katherinekath9977 a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog unde sa imi scriu povestile si as vrea sa fac si coperti pentru povesti. Ce site ONLINE unde pot edita pozele. Si pe ce site pot sa gasesc cat mai multe poze?
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pizap.com/

| BlackPlearlFromKorea a răspuns:

Http://www.pizap.com/ - Aici poti modifica poze, este un program online bun, poti decupa persoane si sa le pui intr-o alta imaginea (ca in Photoshop) si ai putea downloada de pe internat Photoscape + sa downloadezi niste fonturi. Ar iesi foarte frumos editate pozele.
Iar poze poti cauta pe => http://www.tumblr.com/ ( sau daca nu te descurci cu tumblr, poti intra pe google - click imagini - search ' x * ce poza vrei * si scrii langa tumblr.

De exemplu : Scrii numele unei vedete + tumblr si vor aparea poze foarte bine editate in tumblr.

Sper ca te-am ajutat