| PinkkRosee a întrebat:

Vreau sa-mi fac propriul blog, dar nu știu ce nume sa aleg.
Aștept Idei big grin. Dau Fundiță Repede!winking

Răspuns Câştigător
| Boomzz2012 a răspuns:

OfficialBlog (numele tau)
Sper ca te-am ajutat cu ceva.happy
Funda?

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Maiblog, zablog, dablog, theoneblog, blogsan, leblog, theblogger

Ca platforma unde sa-ti faci blogul GRATUIT, incearca www.ucoz.ro! E fain ca e complet in limba romana, ai hosting, spatiu nelimitat si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Multa bafta!

| alin567 a răspuns:

Un blog despre jocuri, referate, anmale, referate,, sfaturi, intrebari si raspunsuri laughing, etc.

| Florentina83 a răspuns:

Pai depinde de ce vrei sa transmiti prin blogul tau. alege-ti o persoana despre care sa vorbesti exprima-ti gandurile. de exemplu poate fi despre fate si secretele lor, sau barfe despre vedete.

| Anonomius a răspuns:

Cred ca ai putea sa iti pui de exemplu FunnyBlog nu stiu sigur

Sper ca te-am ajutat cu ceva!happy

| elenuta909090 a răspuns:

Eu as zice ceva care sa atraga lumea de exemplu:super popular club, sper ca te-am ajutat