| crazyboy9616 a întrebat:

Vreau sa stiu oare de ce nu imi merge jocul Barn Buddy de pe facebook, doar scrie Loading... cu fereastra alba.Nu intra nici dupa 10 minute? Va rog ajutati-ma va dau funda!

Răspuns Câştigător
| MadalinaMadda a răspuns:

Sincer si mie mi s-a intamplat!
Trebuie sa dai sus unde iti scrie numele pe o steluta apoi selectezi setarile contului. apoi dai pe securitate si dupa aceea pe notificarile autentificari si activezi chestia aia!

Funda?

3 răspunsuri:
| azazel21 a răspuns:

Pai incearca sa instalezi o versiune mai noua de la Adobe Flash Player sau Java

| crazyboy9616 explică:

Am instalat si Adobe flash player (ultima versiune) si Java (tot ultima versiune) si am activat tot ce trebuie si tot asa ii.Adica se incarca dar nu intra jocul nici dupa 10-20 minute degeaba astept dupa el scrie Loading... si o fereastra alba sad va rog altcineva cine poate sa ma ajute ii dau funda.

| George9923 a răspuns:

Nici mie nu imi mergea... Incearca sa scrii pe google Barn Buddy pe facebook.happy Sper ca te-am ajutat. happy

Întrebări recente