| adaada31 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de farse pe care le pot face cuiva, dar nu la telefon[-x... [Dau fundoibatting eyelashes]

Răspuns Câştigător
| ellai a răspuns:

Buna. http://www.youtube.com/watch?v=zCbnTkK2LdQ aici sunt niste exemple de farse din emisiunea Pranked. Iubesc emisiunea aceea :)). Pe youtube sunt mai multe tutoriale din care iti poti alege cea mai tare farsa. Bafta;)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iHack a răspuns:

Pai ceva mai practic - O sa ai nevoie de ~10 lei, 4 plicuri de laxative, si o doza de suc. Pai... sti ice trebuie' sa faci, nu? Si can o dai, spune-i si tu sa nu ai putut sa o termini, sau fa-te ca o deschizi incet, si dai-o : spune-i ca azi faci cinste! bafta!

p.s- fa aceasta farsa in parc. departe de casa victimei, ca daca e sa il/o apuce, o sa se c**e de nu mai poate

| Ioana_9117 a răspuns:

Uite-te la cei cu andy big grin