| Miruna66 a întrebat:

Vreau si eu sa trimit o scrisoare unei vedete din strainatate si a spus ca, atunci cand trimitem scrisoarea sa folosim un plic A4 si in interior inca unul de acceasi marime in care vedeta respectiva va pune o poza semnata cu ea si mi-o va trimite inapoi. Adresele le voi scrie asa : Pe plicul care il trimit ( numele meu si adresa mea) plicul care il voi primi inapoi ( numele vedetei si adresa).Cum voi putea pune timbrul pe plicul care mi`l va trimite inapoi avand in vedere greutatea coletului? Funda GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| Orafixa a răspuns:

Pe plicul care il expediezi tu trebuie sa scrii adresa vedetei si pe cel car eil va trimite vedeta adresa ta pui tibru pe amandoua cat dr ar puytea sati ia la greutat del naiba are cateva grame plicu.

2 răspunsuri:
| Orafixa a răspuns:

Da este f bine cum miai scris in mesaj ea va primi plicul iar tu vei primi poza.
Bafta

| Orafixa a răspuns:

Apropo cine e vedeta?