| Patyi a întrebat:

Vreau si eu statusuri în genul: Urâm tot ce e admis thumbs down IUBIM [love struck] tot ce e interzis =p~. Cele mai multe si cele mai smechere fundă happy!

1 răspuns:
| alina141619mm a răspuns:

Sunt persoane care te calcă pe picior şi îşi cer scuze şi persoane care te calcă pe inimă şi nici măcar nu îşi dau
Oamenii nu pot schimba adevărul, dar adevărul îi poate schimba pe oameni.
Toate greselile pe care le comit au o explicatie: "Traiesc pentru prima data"

Tine minte! Daca iti este greu - atunci te afli pe calea cea dreapta si mergi in directia corecta
După fapte înţelegi cine ţine la tine, după apeluri înţelegi cine are nevoie de tine şi doar cu timpul întelegi cine întradevăr are nevoie de tine
Bucură-te întotdeauna de lucrurile marunte, intr-o zi o să priveşti în urma şi o să-ţi dai seama că au fost cele mai mari bucurii
Nu-mi mai dati sfaturi, stiu sa gresesc si singura
Spun ca nu mi pasa, ba mi pasa sa stii. Spun ca o sa plec azi, dar o sa ma ntorc intr-o zi. Spun ca nu mi e dor, sincer mi e dor. Spun ca sunt ok, dar de fapt nu mi e usor
Unii nu ma plac si-mi spun ca sunt nesuferita, tocmai din acest motiv in fata lor par increzuta.Eu sunt independenta,imi place tot ce fac, Traiesc clipa la maxim, totu-mi e pe plac
nu sunt perfecta, stiu! am o gramada de defecte, da n am obligat pe nimeni sa ma accepte
hai mai plimba ursu ca rugineste lantu.
Mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate.
Am nevoie de tine. te vreau. offline!

Sa taci cand vorbesc eu! Nu mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea![ cand nu o sa mai fiu, poate ca atunci o sa-ti dai seama ce'ai avut.
Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti, stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine! ale melehappy:winking*Bagami-s,ce *** sunteti asa narcisiti, uitatyva in jur, ca peisaju e trist, gunaie ca voi des intalnit, un filozof ca mine, mi-a sugi daca mai gasitywinking*the love...is not a true story, e doar o poveste cu inceput frumos..si un autor destul de prost s uite mereu d unde a inceputlaughing *vrei saty spun pe sunt, inca destept tu esti o zdreanta., ai cazzut in ochii mei ca farfurilee ce la arunci p geam ideea ca se sparg, u asa erai de cand team luatlaughing) *someday I will write on a brick, I love you'' and I will throw her head, as hard just to vez: