| PUPIXme a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri smechere fitsoase.

3 răspunsuri:
| Canyounot a răspuns:

Depinde ce vrei:
Nu te baga in lumea drogurilor…. suntem si asa destul de multi

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

Am corpul de felina,privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?

- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajeala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.

| geogeorgi36_3398 a răspuns:

Sa te joci cu sentimentele cuiva, nu-i o gluma. E ca la fotbal, ocaziile se razbuna!

| Hungaru_Delia_1996 a răspuns:

Am fite de la Paris, sunt printesa ca din vis, am pigmentul colorat si sclipesc ca un diamant...

Mersul meu de scena, Te baga in dilema,Vorbesc ca O profesoara, cu un cuvant te bag in Boala,pozez pozitii proprii,iar voi TARFELOR da-ti Copy

M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos,sunt micuta si versata si de multi invidiata. Ochii verzi si pielea fina pentru el sunt o REGINA

Poate draguta,poate o scorpie, poate urata, poate frumoasa, poate nebuna, poate serioasa. poate EU! ce unii au si nu stiu sa pretuiasca, altii cauta si ar da orice sa aiba!

Nu sunt` o papusa` de portselan`! Dar stii bine cand vreau pot sa te am`