| Alexutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna TPUlove struckVreau si eu niste status de suparare, tristete, dar nu din astea pe care le intalnesc merew pe net. Fundaaaa:X

5 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Eu ti-am dat inima iar tu....ai spus ca ti post sad

| Realistu a răspuns:

Solutie : Nu mai fi suparat. Simplu si clar. Vrei sa iti impresionezi prietenul?

| IonutAxi a răspuns:

Cel mai bine e sa nu mai fii suparata laughing

| DeliaSteffy a răspuns:

1.Am invatat sa plang cu zambetul pe buze…
2.Glumeste in iubire, dar nu iubi in gluma, ca cel ce te iubeste` glumind te paraseste...

otul e k o lume de cristal, iar eu sunt doar un ciob de sticlacrying
Singura, fata in fata cu noptzile j cuvintelecrying.te iubesc
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te kca altii ar da orice sa traiasca…
Eu il bex pe prostut si asta nu realizeazasad
Caut cu o torta stinsa… raspunsuri inghetate pe veci

| a34123 a răspuns:

Hello, hello! Eu zic sa nu mai fii suparata laughing

Întrebări recente