| Ella_7974 a întrebat:

Trebuie sa fac niste bratari din ata, bratarile prieteniei, si am nevoie de ata speciala. Ati putea sa-mi dati niste site-uri de unde as putea sa cumpar? (preturi accesibile, cu comanda minima de 100 RON, maxim 150 RON) Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BiiyRallu a răspuns:

Ata asta se poate cumpara de la magazine si e 50 de bani o culoare si cred ca are 5 metri nu sunt singura dar iti spus cauta la magazine de croitorie iesi mai ieftin asa cred happy