| anonim_4396 a întrebat:

Buna tutulor. Stiti un program, care face matematica de clasa 6? Care calculeaza tot?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai intai invata romana.si dupa mate

| anutza a răspuns:

Ce rost ar mai avea scoala si de ce s-ar mai chinui profesorii daca ar exista asa ceva?

| DianaScorpio a răspuns:

Ma indoiesc ca ar exista asa cevalaughing Insa de programe mai mici care sa calculeze fiecare in parte cate ceva, cu siguranta poti face rost. Din pacate pentru tine, pe net sunt slabe sanse sa le gasesti. Roaga ce cineva de la matematica-informatica sa iti faca cateva strict la ce e mai important de calculat pentru tine. Desi ma indoiesc ca cineva ar sta sa ti le faca...

| DianaScorpio a răspuns:

Pai sa nu iti fie! Ca este in folosul tau sa o faci, nu in a altuia.

| Bianca3108 a răspuns:

Da, stiu eu: "Mintea". Il descarci din "cap">

| SevrajBoy a răspuns:

Deci recunosti ca-l ai degeaba o.O?

| AlexUtzul98 a răspuns:

Dap...minteawinking

| sasukeady a răspuns:

Vreau ca, am un caiet de vacanta si mi-e lene sa folosesc capu laughing