| TaAavi1998 a întrebat:

Buna tuturor, caut si eu un loc ideal unde sa iesi cu prietena in Sibiu. As aprecia ajutorul vostru. Ofer funda big grin

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În mod sigur o să-ți placă La Dobrun, un mic restaurant cu atmosferă rustică. Un cadru intim și frumos găsești la pizzeria Da Matteo...
Iar dacă nu, plimbați-vă prin Sub Arini. La urma urmei, când iubești, oriunde e frumos. : )

| TaAavi1998 explică (pentru floresdemayo):

Mersi mult, chiar ma gandeam la parcwinking

3 răspunsuri:
| Cristi_Oldskull_1989 a răspuns:

In Sibiu, cel mai frumos e sa iesi in centrul vechi si eventual sa ii dai un sarut memorabil pe podul minciuniiwinking

| floresdemayo a răspuns (pentru Cristi_Oldskull_1989):

Da, așa-i, poa' s-o pupe cât o vrea, însă să nu-i declare acolo dragostea.hee hee