| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa trimit poze pe e-mail?

6 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Intri pe email si dai la "New" scrii adresa de email la cine vrei sa trimiti si dai "Attach files" si atasezi pozele dorite, dupa aia dai send.

| BellaKiოNana a răspuns:

Apasa la scrie o scrisoare, si iti apare niste spatii libere, unde scrie cui trimiti scrisoarea, si tema mai jos scrie trimite un fisier si apasa acolo si pui poza din PC. apoi o trimiti, sper ca ai intelesbig grin

| SasukeCS2 a răspuns:

Ii dai unde escrie Attachments, o sa iti apara o fereastra si tragi poza spre acea fereastra.

| TooCloseToTheEdge a răspuns:

Ai putea sa le atasezi, precum un fisier. Cand scrii un mail, o sa apara un buton negru "Attach files" si selectezi pozele din calculator pe care vrei sa l trimiti, si ai rabdare sa se incarce.

| αηιтα a răspuns:

Pai intri acolo la trimitere email nou și scrii către cine vrei sa fie trimis etc, iar în josul căsuței unde scrii mesajul ai o căsuța unde scrie ''atașează''dai click pe ea și selectezi imaginile din pc tau apoi trimiți.Succes!

| Mitzuk a răspuns:

Intri pe e-mail, dai acolo pe undeva deasupra la imbox "New" selecteli "e-mail"..completezi acolo ce trebuie de completat si vezi ca undeva ai "attach" si dai acolo selectezi pozele, lasi sa se incarce si "Send" happy