| LauraDulcik a întrebat:

tuturor! Poimanie voi pleca la mare, in Mamaia! Din pacate este o distanta destul de mare de la orasul unde stau pana in statiune! Asa ca nu prea am multe idei in legatura cu ce activitati as putea sa desfasor in timpul drumului! Cu noi merge si bunicu' si am si o sora! Am cateva idei: as putea juca carti sau domino cu sora mea; mai vorbim; m-am gandit sa fac niste concursuri cu sora mea cu foaia si creionul (ceva mai clasic, dar mergehee hee )...dar la un moment dat ajungem si noi sa ne cam plictisim...Nu am prea multe idei despre ce am putea face in masina asa ca speram sa ma mai ajutati si voi!

EU VA MULTUMESC TUTUROR CELOR CARE IMI RASPUND (DIPLOMAT) SI MA AJUTA!

P.S.: CEL MAI FOLOSITOR RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xtembix a răspuns:

Mereu mi-am facut si eu planuri pentru drum dar pana la urma ajung sa ma uit pe geam. Imi place enorm sa calatoresc si vad o multime de locuri noi atunci cand o fac. Asa ca eu zic sa nu-ti mai faci atatea griji, cu siguranta vei avea ce face, nu te vei plictisi deloc.

| LauraDulcik explică (pentru xtembix):

Sa stii ca ai si tu dreptate, pana la urma sunt 415 aprox de km, dar cu siguranta nu ma voi plictisi cum ai spus si tu! Iti multumesc pentru raspuns!

4 răspunsuri:
| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Sunt multe activitati, dar depide si de varsta, poate se plictiseste.
Pai un rebus sa completati. sa va jucati cu parul si mai sunt multe altele.
Succes si distractie placuta!

| LauraDulcik explică (pentru andreebutterfly):

Iri multumesc si tie pentru raspuns! As fi vrut sa iti dau vot de folositor, dar, din pacate nu am cum pentru ca statutul de membru junior nu ma lasa...imi pare chiar foarte rau pentru asta, dar cand am cum iti promit ca iti voi da vot pentru raspuns!

| andreebutterfly a răspuns (pentru LauraDulcik):

Multumesc, dar nu am nevoie. am raspuns ca am vrut sa te ajut.