| ONegative a întrebat:

Buna tuturor!
Stie cineva vreun loc prin Bucuresti (de preferat in aer liber) care sa aiba un iz dark/gothic? Cladire, parc, ruine, something, anything laughing Am nevoie pentru o sedinta foto.
Va multumesc! Dau si Funda, asa ca pentru Pasti big grin

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Toate la un loc, nu le gasesti, asa ca ti le recomand separte.
Un parc cu iz dark, ar fi Parcul Carol, ceva ruine vei gasi in Centrul Vechi de pe Lipscani.
Pentru cladiri in stil gothic, ti-as recomanda Biserica Anglicana(Gradina Icoanei), Biserica Sf. Spiridon si Catedrala Romano- Catolica Sf.Iosif.
Altele...nu mai stiu.

1 răspuns:
| ONegative explică:

Foxsilver Multumesc mult! happy Chiar asta vroiam, sa am de unde alege, ca asa mi s-a recomandat cate un loc dar nu era ceea ce imi doream...