| justme_6654 a întrebat:

vinerea viitoare merg in excursie la brasov, cu niste colegi.am mai multe nedumeriri:cu ce sa ma imbrac?sad cum sa-mi prind parul? ce costum de baie sa port? cati bani sa mi iau?(excursia dureaza 3 zile)etc HELP!

Răspuns Câştigător
| ZoOzOLe a răspuns:

1. trebuie sa ai la tine in special tricouri dar si cateva bluze sau hanorace, cateva perechi de pantaloni cat mai lejeri dar si unii mai mai "speciali" pentru party sau cine stie ce iesire, adidasi sau tenesi si poate niste opincute
2. pe drum cat mai lejer poate chiar o coada impletita sau o coada prinsa doar( conteaza si lungimea parului tau) iar apoi in fuctie de unde mergeti si pentru ca am inteles ca mergeti la piscina ti-as recomanda parul prins intru coc strans
3. depinde si de varsta si de kilograme alegerea costumului, insaar trebui sa alegi unul comod
4. pentru o excursie de trei zile in care presupun ca mesele sunt asigurate ti-as recomanda sa ai la tine max. 250 lei(doua milioane cinci sute) sau min 150 lei(un milion cinci sute) nu e necesar sa-i consumi pe toti
sper ca te-am ajutat.
Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Doamne chiar sunt probleme! te imbraci comod, curat. parul il prinzi in coada de cal! bani? vreo 300-400 lei!

| luciana_3122 a răspuns:

Pe drum poti sa te imbraci intr-o rochita eleganta, Parul iti va sta bine desprins daca te vei inbraca in rochita, si costumul de baie o sa gasestti tu, iar bani ia-ti cat stii cu ca poti cheltui, distractie placuta in exscursie, FUNDA;batting eyelashes?:*