| ♥«´¨`•°..Pucca..°•´¨`»♥ a întrebat:

Uitati Am si nevoie de parerea voastra: mi-am facut si eu un blog si as vrea sa stiu ce parere aveti despre, si poate imi ziceti ce ar trebui sa mai adaug, si poate lasati si voi un comentariu cevawinking. Va rog mult.Mersi happy

9 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Sunt singura care nu vede linkul?

| missbee a răspuns:

Aham. Tu confunzi blogul cu forumul.
Pe blog nu inviţi lumea să facă discuţie pe anumite teme date de tine. Acela se cheamă forum. Pe blog scrii articole legate de tine, de muzica care îţi place, îţi scrii gândurile, opiniile şi ideile, iar vizitatorii vor comenta ceea ce ai scris tu.

| zacrazy a răspuns:

Ne dai si noua link-ul? rolling on the floor

| Asdfasdefta a răspuns:

Inteleg...Am si eu un blog...stiu ce greu e sa strangi commenturi.sau cat incerci sa faci blogul atat de tare incat sa te bage cineva in seama. :D Noroc cu blogul!

http://wanttobeinnocent.blogspot.com/

| videoblog a răspuns:

Iti recomand sa il si promovezi, si mai ales pe http://www.bagamare.ro/

| Bodo a răspuns:

Dragut blogul. Imi place tema.
Sti ce ar mai trebui sa adaugi?
Linkul catre blog laughinglaughing

| Диана a răspuns:

Interesant blogul... happy Iar daca ai incerca ca folosesti si niste cratime ar fi perfecthee hee

| jocuri888 a răspuns:

Aha scrie si tu lucruri despre fetehappy fa ceva gen lumea fetelor happy ceva numai pentru voilaughing sper ca e buna ideea daca mai ai nevoie de vreo propunere/parere da mi un mesaj sau lasa-mi un raspuns la intrebariile mele ca sa vadhappy

| ♥«´¨`•°..Pucca..°•´¨`»♥ explică:

Hopa ma scuzati am uitat sa va dau blogul, ce praf sunt, http://funnyspecialbloggy.blogspot.com/