| Ooterog a întrebat:

Unde pot gasi episodul cand Harper s-a deghizat in Julieta si Justin chiar credea ca era ea? Vorbind despre magicienii din waverly place happy

3 răspunsuri:
| xKathrinexD a răspuns:

Pw Vplay! Iti faci un cont si gasesti toate episoadele/sezoanele/anime-urile din orice serial vrei! Nu se gasesc filme!

| Adryanna2000 a răspuns:

Magicienii din Waverly Place Episodul 74-Justin Trece Mai
►►

www.promovies.tv/.../18730-magicienii-din-wave...13 Iun 2012
Magicienii din Waverly Place Episodul 74-Justin Trece Mai Departe. Clip adăugat de pdragos20 în...

| SweetLoolyPoop a răspuns:

Buna! Episodul il poti gasi pe youtube.Este foarte usor de accesat.Scrii "Magicienii din WaverlyPlace" si acolo ai mai multe episoade si poti pe langa cuvintele acelea sa scrii din in romana.Pe youtube m`am uitat si eu la multe episoade(in romana) din desene pe care nu le-am vazut si chiar am fost multumita. Sper ca raspunsul meu sa te ajutehappy