| AlwaysMe a întrebat:

URGENT cine imi poate spune un slogan electoral sau mesaje electorale dau funda la cel mai bun raspun! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Beatris123 a răspuns:

"Ești tânăr și îndrăzneț-votează pentru că ai preț"
La votare cu V mare! Votam popor pentru al nostru viitor.
"Nu rata șansa de a lua decizii în localitatea ta!"

12 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))) Mirciulica iar ai ramas in pana de idei?

| rutanklan a răspuns:

Daca vad sloganul care primeste funda aici ca apare la tv... eu il votez pe ala!

| AlwaysMe explică (pentru rutanklan):

Nu candideaza la presedinte judetean sau ceva ..deci slabe sanse sa il vezi la tv

| rutanklan a răspuns (pentru AlwaysMe):

Atunci pentru ce sa ne stresam?

| AlwaysMe explică (pentru rutanklan):

Nu ti-a zis nimeni sa te stresezi...aici raspunde cine vrea si cine stie + trebuie sa fie candidat la nivel judetean sau mult mai sus ca sa il ajuti cu un mesaj electoral? Ce? tu nu stai intr-un oras?

| rutanklan a răspuns (pentru AlwaysMe):

"Votati prostul satului!" e ok?

| AlwaysMe explică (pentru rutanklan):

U chiar esti pe dinafara happy nu observi ca aberezi pe aici?

| rutanklan a răspuns (pentru AlwaysMe):

Hey, poate fi un element de contracandidatura... nu o aberatie.

| AlwaysMe explică (pentru rutanklan):

Oricum intrebarea nu era daca esti de acrod cu cineva sau impotriva...nici nu sti despre cine este vorba asa ca daca nu stiai sa raspunzi mai bine nu interveneai

| rutanklan a răspuns (pentru AlwaysMe):

Yeah sure, whatever...

| anutza6117 a răspuns:

Noi vom fi cu tine mereu, la bine si la greu.
cu noi viata e in roz... funda?

| roxyb97 a răspuns:

Tu ne votezi noi te rasplatim