| glamorous girl a întrebat:

Buna
vine comanda avon duminica?

Răspuns Câştigător
| GnnAndra a răspuns:

Nu :-(. Doar duminica si lunea nu lucreaza astia cu transpotul.In rest da. Daca ai dat azi comanda iti poate veni maine sau marti! O seara buna kiss

6 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Stiu ca duminica nu vin comenzile pentru ca nu circula Fan-Curireul.

| madboy8 a răspuns:

Vine. Din fericire fan curier livreaza si duminica.
Bafta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cand ai dat comanda.

daca ai dat-o azi, vine duminica(comanda expres-livrare la adresa ta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit comanda?big grin

| _pink a răspuns:

Da, vecina mea primea si duminica pachetul de la avon. Vorbea cu domnul de la firma de curierat si il lasa la mine si semnam eu pentru el. Intamplator domnul de la firma de curierat locuieste in acelasi cartier si ii convine si lui sa scape de un colet mai repede, chiar daca iti face timp 15 minute duminica, au fost situatii cand daca pachetul a fost mic, m-am dus eu dupa el la blocul unde locuieste domnul de la firma de curierat.

| glamorous girl explică:

Nu a venit...sad

oricum multumesc pentru raspunsuri>big grin