| anonim_4396 a întrebat:

Voi cu ce program va editati pozele? :]

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Funda!

40 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Cu picmonkey.com si photoscape.

| Pufi1999 a răspuns (pentru daηă):

OOOO! De la mine sti de picmonkey, nu, danutzz?

| daηă a răspuns (pentru Pufi1999):

Daa smug Ms, Nasturash laughing

| MioaraParalescu a răspuns:

Cu Pizap uite:
http://pizap.com/
Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru MioaraParalescu):

Bine deci...toti mi-ati dat raspunsuri bune care mi-au placut :d si nu ma pot deci cui sa ii dau funda! Deci primul/prima dintre CoSSminNutu, Dya 22, CmPunk3, Petrisor, Xenaaaa si Gyo Love care spun ca vor FUNDA primeste Funda!@ happy

| MioaraParalescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Funda!
laughing

| MioaraParalescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Funda!

| MioaraParalescu a răspuns:

Multumesc

| anonim_4396 explică (pentru Dya22):

Bine deci...toti mi-ati dat raspunsuri bune care mi-au placut :d si nu ma pot deci cui sa ii dau funda! Deci primul/prima dintre CoSSminNutu, Dya 22, CmPunk3, Petrisor, Xenaaaa si Gyo Love care spun ca vor FUNDA primeste Funda! big grin

| Ssshadow a răspuns:

Daca vrei cu adevarat un program bun incearca :
Adobe Photoshop CS5
Link de download : http://www.mediafire.com/? w9y0ukocv3tgvaq
Gasesti multe tutoriale pe youtube doar ca sunt in engleza
Bafta :D

| anonim_4396 explică (pentru Ssshadow):

Bine deci...toti mi-ati dat raspunsuri bune care mi-au placut :d si nu ma pot deci cui sa ii dau funda! Deci primul/prima dintre CoSSminNutu, Dya 22, CmPunk3, Petrisor, Xenaaaa si Gyo Love care spun ca vor FUNDA primeste Funda!@

| TrustStyle a răspuns:

Adibe Photoshop cs6, ai un trial de 30 de zile, are cam un gb, si-l gasesti pe site-ul oficial, daca nu te pricepi te consulti cu youtube-ul ca vei invata, si va fi foarte simplu, a 2a varianta este photoscape!, funda?
(in photoshop faci ce vrei..cam tot ce e posibillaughing )

| Xenaaaa a răspuns:

Pixlr si taaz

| anonim_4396 explică (pentru Xenaaaa):

Bine deci...toti mi-ati dat raspunsuri bune care mi-au placut :d si nu ma pot deci cui sa ii dau funda! Deci primul/prima dintre CoSSminNutu, Dya 22, CmPunk3, Petrisor, Xenaaaa si Gyo Love care spun ca vor FUNDA primeste Funda!

| Xenaaaa a răspuns:

Funda:d!

| Nickname1890 a răspuns:

Photoshop CS2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine deci...toti mi-ati dat raspunsuri bune care mi-au placut :d si nu ma pot deci cui sa ii dau funda! Deci primul/prima dintre CoSSminNutu, Dya 22, CmPunk3, Petrisor, Xenaaaa si Gyo Love care spun ca vor FUNDA primeste Funda!@ :]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Castigator:CMPunk3

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Eu nu fac poze.
Never.

| anonim_4396 explică (pentru MalleusMaleficarum):

Dc? straight face

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru anonim_4396):

Motive personale.

| anonim_4396 explică (pentru MalleusMaleficarum):

Hmm... stiu eu fac poze [artistice pentru ca asta ma defineste]. Am 13 ani si pot spune ca urasc sa imi fac poze..tot din motive personale, deci as putea spune ca te inteleg :]

| selysol a răspuns:

Photoscapesmug

| anonim_4396 explică (pentru selysol):

Are nevoie de download-are?

| selysol a răspuns (pentru anonim_4396):

Da scrii pe google photoscape downald happy sper sa iti dea ceva multa baftawinking

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Pizap Pizap

| Bittersweett a răspuns:

Sunt 2 site`uri online pe car ele folosesc: pixlr si pizap. Iar un program bun de descarcat este picasa.

| anonim_4396 explică (pentru Bittersweett):

Imi poti trimite te rog link pentru. toate 3.

| GyoLove a răspuns:

PhotoShop e cel mai bun program dar si cel mai greu de umblat pe el.

Eu folosesc Photoscape e foarte bun si asta.

| anonim_4396 explică (pentru GyoLove):

Bine deci...toti mi-ati dat raspunsuri bune care mi-au placut :d si nu ma pot deci cui sa ii dau funda! Deci primul/prima dintre CoSSminNutu, Dya 22, CmPunk3, Petrisor, Xenaaaa si Gyo Love care spun ca vor FUNDA primeste Funda! :]

| GyoLove a răspuns:

Funda.:X

| miriammiki a răspuns:

Photo editor!winking

| Balchievscaia_Gabriela_1992 a răspuns:

XD. eu folosesc PicMonkey.dar depinde si de modul in care editezi)

| NikoNik a răspuns:

Eu folosesc : pizap(este onile si e free), photoscape, gimp 2 (super tare daca esti alb poti sa te faci negru la fata ) recomand toate acestea. Am folosit si pixlr, dar l-am folosit pentru pentru desene. Pixlr e cel mai bun pentru desene online!big grin Sper ca te-am ajutatwinking

| anonim_4396 explică (pentru NikoNik):

Mersi! happy imi dai te rog link-urile...plzzz

| NikoNik a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok.Pentru pizap:http://pizap.com/
Pentru photoscape:http://www.photoscape.org/ps/main/download.php
Pentru pixlr:http://pixlr.com/
Pentru gimp2:http://www.gimp.org/downloads/ (Dai la Download GIMP 2.8.0)
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru NikoNik):

Bine deci...toti mi-ati dat raspunsuri bune care mi-au placut :d si nu ma pot deci cui sa ii dau funda! Deci primul/prima dintre CoSSminNutu, Dya 22, CmPunk3, Petrisor, Xenaaaa si Gyo Love care spun ca vor FUNDA primeste Funda!@ :]

| Nostress9602 a răspuns:

Photoscape...usor de folosit happy

| metalhead666 a răspuns:

Photoshop CS5

| Loredana_Denisa_1997 a răspuns:

Photoscape sau photoshop happy