| Danilaescu a întrebat:

vrea sa'mi fac si eu un id mai oficial, gen nume+prenume. dar idurile cu numele meu sunt luate, fie cu punct, bara jos sau @yahoo/ymail.si rockmail parca.
desi si unele cuvinte ar fi ok gen wind, bass sau altele.multumesc.funda,rapid!love struck

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Ok,si care e numele+prenumele tau?
sau ar trebui sa facem pe Mama Omida si sa ghicim?

| calitro a răspuns:

Incearca nprenume, numep, pnume, prenumen, etc.

Gen scatalin, sindeac, csindea, catalins, mai poti adauga data nasterii, etc.

| dcamy99 a răspuns:

Poti pune nume+prenume+ultimele 2 cifre ale anului tau de nastere sau poti pune prima litera din numele tau+prenumele/prescurtarea prenumelui+ultimele 2 cifre ale anului tau de nastere sau nume+prenume+numele orasului din care provii/in care locuiesti.