| ReadAllAboutMe a întrebat:

Bună vreau sa imi fac un blog pe site-ul wordpress.com dar nu stiu despre ce sa il fac... ceva propuneri big grin

Dau funda!:*

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| heise a răspuns:

Iti place sa scrii? Atunci compuneri, poezii, lucrari scurte sau povesti intregi, pe capitole.
Fotografie, daca ai fotografii frumoase.
Tutoariale.
Liste (cele mai bune jocuri etc.).
Despre viata ta persoanala (poti sa ii dai si celei mai bune prietene ale tale administratie -am uitat cum se numeste- si fiecare face cate un post despre ziua ei si ceea ce simte etc.).
Alte lucruri.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un hobby, ceva ce iti place tare mult, poti face despre asta. Sau poti combina mai multe topicuri, pentru a arata lumii cum esti.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pe blog poti scrie orice. eu scriu despre starea mea, prieteni, iubit, statusuri, evenimente... pe blog trebuie sa te 'descarci' sa spui ce simiti. eu il am blogspot happy

| floweray a răspuns:

Cel mai bine e sa faci un Blog despre ceea ce iti place, respectiv hobby-uri, pasiuni, specializari, doar asa vei putea avea succes.

Ca platforma unde sa ti-l faci, incearca www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Blog ori site GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| JustYourHeroine a răspuns:

Mi-ar placea un blog cu de toate :
Design (haine, interior si exterior al unei case)
Moda
Arta
Fime si Muzica
Frumusete si Sanatate
Postere
Natura
Coafuri si Machiaj
Calatorii
Sport
Tehnologie
Arta fotografica
Hobby
si altele.
Succes! Bye!