| WhatMeanLove a întrebat:

Buna vreau sa stiu cateva lucruri care sa te faca fericita! funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-sa invat pentru la scoala si sa iau 10laughing
-sa merg la cumparaturi si sa imi cumpar multe,de tot felulhappy
-sa ies cu prietenii la suc,gratar, pe deal...smug
-sa imi faca cineva surprize, cadouri
-sa ascult muzicasmug

6 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

O cola rece și un serial bun.

| Maryanoo a răspuns:

Depinde ce varsta ai! Ceea ce te poate face fericita este o poveste frumoasa si pura cu un baiat care sa te iubeasca, sa te respecte, sa iti ofere atentie si afectiune. happy (asta ar fi o varianta sa fii fericitahappy )

| rZv995 a răspuns:

Distreazate cum sti u mai bine!

| xBlueEyes a răspuns:

--jocuri video de actiune-cand esti nervoasa
--bancuri de pe bancuri.org
--biciclism
sper ca te-am ajutat!:p

| Itsokay a răspuns:

Cand cineva imi da un webkinz dragut. E minunat

| mykyaela a răspuns:

Pai sa iti ofere cineva o floare, sau sa te indragostesti, sa iti cumperi un animal de companie etc funda plz?