| VranciuAngica a întrebat:

Buna!

Vreau sa va intreb cum pot edita o poza, adica de exemplu vreau o poza cu o persoana si nu am de unde sa i-au aceea persoana si vreau sa editez o poza si sa fac in asa fel incat sa se vada ca am facut poza cu ea. Se poate face asa ceva? Eu am programele de editat poze: photoshop(ala cel mai nou) si picasa. Daca nu ati inteles la ce ma refer sa imi spune-ti va rog!

Am noie de ajutorul vostru. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Intră pe facebook, şi caută Sfaturi pentru admini. Are 21.000 likes acolo gasesti totm ce ai nevoi!
P.S.Nu băga în seamă pe MattFluing!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,nici eu nu prea am înțeles. Vrei cumva să iei o poză cu persoana respectivă și să te adaugi și pe tine în cadru? Cred că ai reuși cu photoshop, dar îți trebuie ceva experiență. Dacă vei urmări tutoriale pe youtube, sigur vei dobândi mai multă experiență. O zi bună!

| xFluing a răspuns:

In primul rand, fii mai atenta la orele de romana.
In al doilea rand asa ceva se poate realiza cu photoshop. Daca vrei sa faci o persoana sa apara de nicaieri, asa ceva e imposibil. Daca stii numele persoanei, cauta pe facebook (prieteni) sau google (celebritati)... E destul de complex si necesita sa fie explicat vizual. Daca ai incredere adauga-ma pe skype: mrmckman

| Tedydragutza13 a răspuns:

Poti sa decupezi persoana respectiv si sa o pui pe poza ta cu ajutorul programului PIZZAP este gratuit si poti sa modifici poza online SPER CA TE A-M AJUTAT SUCCES!