| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu like la pagina facebook.com/jurnalulroz apoi posteaza aici ca ai dat LIKE (scrie numele tau de pe facebook sau ceva din el ca sa vad ca ai dat )si cu ajutorul site-ului random.org voi da fundita! Adica un ex: aici comenteaza 15 persoane pe site iar cu random.org voi scrie nr 15 iar site-ul va spune un nr, nr care corespunde celui care a scris ca a dat like va primi funda. Sper ca m-am facut inteleasa! mersi pupici

Răspuns Câştigător
| maria121 a răspuns:

Am dat like.

| PяInCєSs a răspuns (pentru maria121):

As ruga sa imi spui numele tau pe facebook!

3 răspunsuri:
| Muggz a răspuns:

Da' totusi pentru ce ai nevoie de like-uri?

| PяInCєSs a răspuns (pentru Muggz):

Pai vreau ca pagina mea sa aiba mai multa activitate, tu dai un like. si tot ce public eu pe pagina iti va aparea tie pe profil, din toate postarile cred ca macar 1 iti va place si tie si vei da un like/share ceva happy iar atunci vor vedea si prieteni tai, si poate ca si lor le vor place acea postare si vor intra pe pagina! De aia am nevoie de Like. Bafta