| elenushy a întrebat:

Buna vreau si eu niste programe de editat poze in afara de photoscape?

8 răspunsuri:
| OaKi12 a răspuns:

Un program extraordinar de bun, profesional este Photoshop, si sunt mai multe versiuni ultima este Photoshop cs5, numai ca este destul de credu de folosit, dar poti invata repede, si ar mai fi un inconvenient, daca vrei sa faci legal, trebuie sa il cumperi, dar daca il folosesti doar pentru tine poti sa il iei gratis, dar sa nu il folosesti la o compane mare, ca intrii in belele. Funda? Programul este extrem de folositor, si are foarte multe functii, tote pozele vedetelor, care le vezi tu pe la televizor sunt facute cu programul ala, poti schimba culoarea parului, ochilor, sa te faci mai slab, etc.

| DعeutZa a răspuns:

LunaPic
PhotoFunia
Fun Photo Box
Pizap
HairMixer
YearBook Yourself
Write On It
Letter James
Personalized Money
BeFunky
Blingee
Face in Hole
PhotoFaceFun :*

| dianaandra1467 a răspuns:

Buna:
piZap
PhotoFunia
PhotoShop
Picnik.com
Blingee
PhotoScape (fara downalds)
HairMixer
YearBook Yourself
Write On It
Letter James
happy

| gigel68 a răspuns:

Adobe photoshop

| Beyk a răspuns:

Magicphoto,photoshop,pizap și cam atât. Pizap e tare! Funda?

| DJRocker a răspuns:

Pizap.La asta poti modifica pozele. poti sa le incarci de pe computer si de pe webcam.

| rosabella33 a răspuns:

Photoshop,picasa,photoinstrument,photobucket