| Cristiana1906 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri dragute, preferabil nu de fite :-s. dar nu orice status care-l gasesti pe google la tot pasul oh go on.
ceva mai nou.
si daca scrieti multe, scrieti-le mai adunat sa pot da funda :*!

6 răspunsuri:
| doareuio a răspuns:

Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tine [].

Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!

.Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul

Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!

.Si chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va vorbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

.In ambitzia mea vorbeste ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile, pentru mine sau pentru tine?"

. Daca vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci.Pleak pe bune.

.[. stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

"MinTe-Ma dar MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O peRicuLoSEsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA"

Crezi ca totu`i roz.da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"

Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine

Am tupeu M-am nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir talent. si STRIG TAREE! in gura MAre. copia nu are valoare.

Stiuuu, Am SambuRe De dRac... Spun Tot Ce`mi Trece prin Cap...Chiar Cand Ai vrea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/!

`Voi JucA DuR...

| doareuio a răspuns:

Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba curve de tine [].

Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!

.Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul

Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!

.Si chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va vorbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

.In ambitzia mea vorbeste ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile, pentru mine sau pentru tine?"

. Daca vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci.Pleak pe bune.

.[. stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

"MinTe-Ma dar MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O peRicuLoSEsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA"

Crezi ca totu`i roz.da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"

Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine

Am tupeu M-am nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir talent. si STRIG TAREE! in gura MAre. copia nu are valoare.

Stiuuu, Am SambuRe De dRac... Spun Tot Ce`mi Trece prin Cap...Chiar Cand Ai vrea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/!

`Voi JucA DuR...

| doareuio a răspuns:

Sper ca t-am fost de ajutor :*

| Pupikツ a răspuns:

Love is like google, you have to go trough a lot of spam before you find what you’re looking for.
Asta e preferatul meuhappy Te pup dulcik:*

| Georgiana234 a răspuns:

Realitatea bate si platoul de filmare, viata e frumoasa si fara efecte specialewinking
sunt multe ca ea dar nu toate stralucesc! happy
Realitatea are multe fete importanta e cea pe care tu o vezi sigh
N-am, nu vreau, nu stiu, nu-mi pasa oh go on! Sper ca asta e ceea ce cautai.
Fundita te roggpuppy dog eyes