| ClauditsSa24 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri triste. dau fundita pentru cele mai frumoase:*

Răspuns Câştigător
| ExciteMind a răspuns:

Unul pentru tine:,, eu sunt trista ca tu nu ma mai iubesti, eu sunt trista ca tu langa mine nu mai esti, eu sunt trista pentru ca la mine nu te mai gandesti, eu sunt trista pentru ca tu inca ma ranesti''! astept fundita

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul…

♦ Avaible la tristete, la lacrimi si tacere

Daca as putea i`as da parte din mine, Vreau sa o vad zambind urland de fericire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invaTaT Ca oricat Ai PlaNge LumeA Nu Se OpreSte In LoC Pentru DureRea TA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep sa te urasc pentru ca m-ai umplut de vicii. fumez clipe ca si km as fuma sentimente, beau vise ca si km as bea sperante. u m-ai facut sa urasc viata si tot ce are legatura cu ea. tie iti datorez clipele desarte in care am asteptat sa apara ceva mai bun in viata mea.in tine am avut incredere si am sperat ca nu o sa ma parasesti. dar si u la randul tau te'ai dovedit a fi doar un vis trecator in viata mea lipsita de importanta. datorita tie am invatat sa urasc si iti multumesc pentru acest sentiment. m-ai facut sa imi pierd speranta in orice si oricine atunci cand totul era mai frumos in viata mea...de aceea tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai invatat sa urasc cu toata fiinta mea.acum datorita tie nu mai pot avea incredere in nimeni crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca! "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mi-a fost in viata bine ca un sarpe stateai numai langa mine cand mi-a fost viata amara ma-i lasat ca pe un tren in gara prea multe vorbe n-au rost as da orice sa uit ce a fost ai plecat, plecat sa fi si la mine sa nu mai vi… "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I need you here wherever you are …I need you now to take me so far!

| CatalinLp a răspuns:

Ma intreb de ce desinul a decis sa ne intalnim
Si apoi ne'a ucis fiecare vis
Facandu'ne sa suferim

Mi'as da toata familia la schimb pntru implinirea unui vis tongue