| EllysS_4019 a întrebat:

Buna!
vreau si eu sa aflu toate dar absolut toate liceele din Iasi,
si vreau sa stiu totul despre ele ex:la ce trebuie sa invat mai mult, cum sunt colegii, daca sunt profesorii buni etc...
va rog frumospuppy dog eyes
trec in clasa a 7-a dar vreau sa ma gandesc din timp si sa nu l'as totul pe ultima clipa si sa gresescbig grin
vot+funda maleee e tot:*:*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici ai toate informațiile, nu rămâne decât să le exploatezi: www.edu.ro
Pa, pa.

| raducmustiuc a răspuns:

Liceul de informatica e de ra.at. am ajuns in clasa a 11-a si nu stiu ce naiba caut aici. matematica e grea, informatica la fel, restul materiilor sunt la fel ca la alte licee cred... colegi de ra.t, unii profesori la fel dar mai sunt si unii de treaba. conducerea scolii mi se pare foarte foarte de ra... nu veni la info ca o sa regreti.