| AlexandraAlexa12345 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cati dintre voi urmariti serialul La Bloc de pe canalul PRO CINEMA. Cine-l urmareste sa scrie ceva si ce parere are despre >acesta DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Este o redifuzare de acum o gramada de ani.Mie una nu imi placea, mi se parea ca au o regie foarte enervante si niste scenarii tampite.
Dar poate alte peroane gusta stilul acela de comedie.

| Ale07 a răspuns:

EU! Imi place foarte mult, personajele sunt comice si mereu ma fac sa rad. Mai ales si numele : Nea' Popa, Americanu, Costel laughing sunt foarte haioase happy

| AlexandraAlexa12345 explică:

Eu nu ratez decat uneori cand nu-s acasa dar si atunci fac tot posibilul sa vad episoadele> va dau funda.

| Adelina1905 a răspuns:

Da, vizionez si imi place foarte mult, este amuzant si imi place sa ma uit. funda?

| adydinamovistul10 a răspuns:

Este un serisl foarte frumos si foarte bun pentru divertisment, eu si acum il urmaresc, probabil o voi face mereu....merita vazut