| smileysmiley a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de unde pot downloada jocuri precum: Vrei sa fi miliardar, dar nu versiunea beta, pe care o am. Vreau o versiune full, pentru ca mamei mele ii place si vrea un alt joc, cu intrebari noi, pentru ca pe celalalt l-a terminat big grin
Si in al doilea rand, mie imi plac jocurile cu masini, cu curse laughing [chiar daca sunt fata >:"]. Vreau un joc, mai bun, cu curse de masini, intreceri, cu planse dinacelea sa alegi curse, cu sageti sa-ti arate drumul, dar eu fiind fata nu stiu jocuri din astea, nici macar denumiri! Si vreau ca voi sa`mi propuneti jocuri dinacelea, plus un link de unde il pot downloada gratis big grin
Astept raspunsuri cat mai urgente va rog mult [-o<
Dau si funditawinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.puggled.com cauta pe acolo ia vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de unde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri curse:

nfs pro street
nfs carbon
nfs most wanted
street racing stndycate
restul seriei nfs
dirt 2