| PuяpℓeMusic a întrebat:

Bunahappy
Vreau si eu un program de editat poze care sa aiba niste fonturi mai interesante.:d

Răspuns Câştigător
| biiiabyby a răspuns:

Tu vrei pentru fonturi mai interesante?:)

Eu iti recomand un site, sper sa te ajute.Incarci poza, si ii faci ce vrei.Ca sa scrii pe poza, dai la "Create". Si vezi ca sunt si fonturi Premium, pe care trebuie sa dai si niste bani. Dar sunt multe frumoase si moca. :))

www.picnik.com

7 răspunsuri:
| jrjrjeee a răspuns:

Eu folosesc PhotoShop CS4 dar trebuie sa stii sa il folosesti.

| Artemis a răspuns:

Fonturi poti sa gasesti pe net care merg si in photoscape :p

| Stefania a răspuns:

PhotoInstrument3. 5 happy

| ╰☆╮Đoℓℓcє ღSwєєтy ˙·٠•♥ a răspuns:

Eu folosesc PhotoScape si Picassa 3.Sunt mandra de ele!
Bafta!

| Mike66Danger a răspuns:

Iti recomand adobe photo shop! e unul din cele mai bune si performante din lume
Mult succes!

| bboy a răspuns:

Fonturile poti sa le descarci de pe internet. sunt fffff multe.

| fabyannn a răspuns:

Photoshop CS 3.