| andreilucian2010 a întrebat:

de ce nu pot sa postez pe forum dupa ce mi-am facut cont si l-am activat pe forumul: rotruckers.forumfree.it? Dau fundita pentru cel care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| andreilucian2010 explică:

Am activat contul mai, dar nu ma lasa sa postez pe forum nu stiu de ce!

| FetitzzaAlintatha a răspuns:

Uneori nu merge cand vrei sa postezi intrebari. Sau nu ai activat tu contul prin email. Sigur deeacea nu poti posta intrebarii sau ce vrei u. Uita-te in emailu-ri si activeazati-lhappy:dwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti posta doar daca esti membru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai completat totul?