| SkullDrawer a întrebat:

Buna ziua TPU! Am si eu o problema care este:A inceput sa imi placa 4Story dar sa va spun ce este uitati cand intru intru in patch pentru prim oara stiti ar trebui sa se incarce mai greu ca sa dawnloadeze tot dar mie mi se ia foarte repede.Si cand inntru in joc la caractere imi apar doar sabiile lor la m si reinstalat si redawnloadat dar tot nu merge si cand apare fisierele se incarca imi mai sta cateva secunde dupa aia imi iese si imi apare o casuta cu ceva scris am citit tot si tot nu pot sa il fac va rog ajutatim.(dau fundita)

2 răspunsuri:
| Spritero a răspuns:

Pai...sunt mai multe motive posibile:1)Placa Video 2)Procesoru 3)In proportie de 90% trebuie reinstalat windowsu ca asa imi facea si mie... daca vrei sa iti mearga bine jocurile puneti windows XP2000 sau Vista.Bafta

| AlexandruTudorel a răspuns:

Dupa mine ori e placa video sau windosu in orice caz eu zic ca Windows 7 trebuie pus ca este bun mi se descarca repede da merge tot ( windows 7 este valabil doar la laptop nu si la computer ca am incercat)