| SkullDrawer a întrebat:

Am o problema la 4story eu zic ca este Bug dar mai cred ca ese inrezolvabila: Cand intru in joc bag contul si dau la selectarea caracterului dar acolo imi apare doar sabia nu si restul caracterului.Si cand intru in joc cand imi apare \"fisierele se incarca\" peste cateva secunde imi iese din joc si imi apare acea casuta cu niste lucruri scire am citi am incercat sa il reinstalez l-am si redawnloadat si tot asa face. Ce pot face? Va rog ajutati-ma Cat de repede puteti.big grin

1 răspuns:
| Liptonel a răspuns:

Pai despre ce casuta zici tu, ce scrie in ea, DA-NE eroarea care iti da ca sa te putem ajuta, si ce windows ai? ( XP, 7, vista ). Pentru ca 4story functioneaza doar pe windows 2000 / XP.