| Girll12 a întrebat:

Bunaa:X! Vreauu statusuri sccurte!batting eyelashes [funda]

Răspuns Câştigător
| CrEaTzZza a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta •

• Asta sunt si n`ai ce face, alta mamy numai faceee •

->Chiar nu e treaba ta!

Esti tot ce-am iubit. Si ce voi iubi.:X

->Zambeste, maine poate fi mai rau!

""... unii oameni nu gandesc, vorbesc si...ranesc!""

Tu stii ca te iubesc, asta e punctul tau forte!

Si daca nu ai fi Tu...cine as fi Eu!?"

Its' time for..."I don't care"."

Băi, cine e erou’ tău? Cine-i lângă tine când ţi-e greu?

Stiu că ai vrea să ţi se mai deschida usa, că să-ţi vezi păpuşa!"

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã. X`°°●♥"

Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"

Nu există fericire de care să-ţi aminteşti fără tristeţe

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

•Fetele Rele Obtsin Tot Ce Vor. Fetele Bune Nu Pierd Nimic! •

mereu va fi una care sa planga dupa tine... da` nu eu scumpule!

Nw exista baieti perfectsi, sh doOar incepwturi de relatie perfecte

a trebuit sa plec... stiu, inghiti in sec...

Regreti ca ai renuntat? Ramane de vazut!

Spune mereu Adevarul, ca sa nu fii nevoit sa tii minte

Absolut tot ce vreau!

mi`e foarte bine fara tine!

Asfalt pentru suflet!

Chiar si un ceas stricat nimeneste ora de 2 ori pe zi

este amarule

credeai ca in viata te inseala doar privirea?"

si cum se schimba unii-n curve nici nu-ti vine sa crezi.

Hai pleaca-n **** mea, du-te, ca nu te mai retin

Nu arata cu degetul unui on bolnav!

- Tot raul spre bine!

- Ca sa te regasesti nimic nu e mai bun decat sa fii uitata.

- Nimic nu doare mai tare decat lucrul pe care l`ai inteles prea tarziu.

- Chiar daca nu sunt prima, sunt singura care conteaza.

- Nu voi fi o fata obisnuita pentru ca am dreptul sa fiu extraordinara.

-Traim sub acelasi cer dar niciunul nu avem acelasi orizont.

- In viata este ca la bal mascat, cand lumea isi scoate masca se duce veselia.

- Invidia dezleaga limbi, dupa cum admiratia le amuteste.

- Zambeste orice ar fi, mergi mai departe oricat de greu ti-ar parea ca e.

- Esentele tari se gasesc in sticlutele mici.

- O simpla melodie, un sentiment placut.

- Sunt chiar aici si tu nu ma vezi pentru ca nu vezi ceva in care nu crezi.

- Inchid ochii` sperand ca intr-o zi toata tristetea va disparea.

- Zambesc mereu, glumesc mereu dar ce e in sufletul meu doar eu stiu.

- Tot ceea ce am iubit m`a dezamagit.

- In spatele oricarui invingator sta cineva care spune : 'am incredere in tine'.

- Am intotdeauna cate un raspuns caci trebuie sa tin capul sus.

- Marea arta a vietii nu consta in a kadea niciodata ci in a te ridika de fiecare data cand cazi.

- Sa ai curajul sa risti pentru adevarul din inima ta dar sa nu te minti cand il asculti.

- Nu te lasa invins de rau dar nici kuprins de bine. nici tu nu te cunosti...candva vei fii surprins de tine.

Am nevoie de tineeeeee!

Si`mi aduc aminte cate vise aveam, ce copii eram`!

Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara

dc ne indragostim apoi nu mai iubim? si spunem adio fara sa gandim

. Ea nu e ca restul ea e pur si simplu ea...

din cand in cand te aud razand, atat mi-a mai ramas si iti multumesc pentru tot tu mi-ai fost antidot.

Nu uita ca se intoarke roata)) si sa vezi atunci ce n`ai mai vazut!

Sunt persoane pe care nu le pot uita`, persoane care mi-au oferit zambete si lacrimi, persoane de care am fost dezamagita! cand esti bun esti luat de prost!

Ajuns jos realizezi ca la testul final ai raspuns prost!

A fost si va fi un harem intreg, care intrece 10 femei - ca spiritul care iese din sticlã ori de câte ori îl chemi - de fiecare datã alta...

Cel mai trist lucru este sa te simti in plus acolo unde, candva, tu inseamnai totul

Astazi... sper sa te gandesti ca cineva adoarme in fiecare seara cu tine`n gand.

Cand toate portile brusc t`i se inchid fi atent ca altele la fel de brusc se deschid!

Cand vei suferi cu tine voi fi.

Nu te mai gandi cine cum a gresit.nu te mai gandi cine a plans cand celalalt a zambit.

Close to you.

Azi e doar o alta zi` in care m`am gandit la tine.

Incerc eu sa te ajut cu cateva:

"un zambet inocent…pentru o iubire nevinovata"

"viata totusi e frumoasa, inca am suflet de copil care refuza sa creasca."

"N-am iubit pe nimeni cu atata dor.si de-a fost ceva, a fost trecator."

"A smile doesn’t cost anything"

Chiar as plange pentru tine. dar imi curge rimelul.

-Oriunde ai fi traieste clipa nu sta... Ca e pacat sa pleci si sa nu lasi ceva in urma ta!

-Se spune ca iubesti o data in viata, o singura iubire; Atunci. cum se face ca suferim la orice despartire?

-Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa.

-He's the reason for the teardrops on my guitar/The only one who's got enough of me to break my heart

-Nu am nevoie de prieteni falsi, Detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

-Si ce usor e sa zambesti cand ai incredere in ceea ce esti.

-Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci sa ti se simta lipsa.

-Ma straduiesc sa fiu inca acel copil inocent, cu sentimente neatinse de durere.

-Sunt zile in care ma gandesc ca o sa mor din supradoza de satisfactie...

-Nu te droga cu narcotice, Drogheaza-te cu viata...

-Nu mai suna clopotelul de intrare, nimeni nu mai intreba:"tema cine are?"

-Se poarta palme peste blugi Costumele de baie in dungi Se poarta sarutari pe plaja Baietii sexy plini de vraja

-Sa ai timp de tine sa te indopi cu ciocolata cu lapte si fi sincer ca inca mai razi la desene animate.

-Kilometri obositori trec repede si ii parcurgi mai vesel, mai usor...Si lumea-ntreaga pare mai senina cand ai un prieten drept insotitor.

-Barbatii sunt ca pantofii, cei frumosi te costa.

-Cenusareasa e dovada ca o pereche de pantofi iti poate schimba viata!

-18 ani au trebuit sã treacã. Sã-mi dau seama ce am pierdut. Sã mã facã sã vãrs o singurã lacrimã pe obraz acum.Pentru o copilãrie pierdutã în timp pe drum.

-Dragostea este singura solutie de supravietuire spirituala care sa invinga timpul...

-Am pareri proprii – foarte puternice, dar nu sunt intotdeauna de acord cu ele

-I`m an angel in this stupid world and a devil in your beautiful heart.

-Si deziluziile isi au rostul lor in viata, te trezesc din vis...

-Decat sa fiu optziunea ta, mai bine prioritatea altuia!

Sper ca te-am ajutat :*!
FunditzZza:::love struckxxx

2 răspunsuri:
| alexandra_8531 a răspuns:

Tbx te doresc hai incoa ca nu glumesc
Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita.
Ce bine e la tabla cand nu stii ce te intreaba cu ochii pe pereti cu gandul la baieti.
Am talente am tupeu dar n-o fac.nu-i genu meu.
Fata e un inger baiatul un drac dar pana la urma aman2 se plac.
Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!
Te iubesc in stil gabbana esti mai doolce ca bomboana!
Baietii au ceva al lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!
Sunt papusa tuturor jucaria nimanu-i!
SAU DACA VREI DIN ALEA CU DND:
dnd ma bronzes la lumanare
dnd cant la capsator
dnd ma dau cu sabnia in congelator

sper ca ti-au placut... daca mai vrei trimite-mi un mesaj
te ajut cu placere

| s0und a răspuns:

Statushappy; 3 zile m-am gandit la status astahee hee; ILY (i love you)

Întrebări recente